Stacja Farringdon — nawiedzana przez wrzeszczącego ducha.

Mówi się, że stacja metra Farringdon położona tuż poza granicami starożytnego City of London jest nawiedzana przez „wrzeszczące widmo”. Późną nocą pasażerowie i personel są czasami zaniepokojeni okropnymi i żałosnymi wrzaskami, które brzmią, jakby mogły pochodzić od młodej dziewczyny.

Stacja metra

Czy na peronach stacji Farringdon słychać krzyki ducha zamordowanej dziewczyny?

Uważa się, że to „wrzeszczące widmo” to duch Anne Naylor. Anne mieszkała w dzielnicy Farringdon przed zbudowaniem stacji, wówczas biednym i niecnym rejonie pełnym przestępców i legowisk hazardowych. 13-letnia Anne była uczennicą. Matki i córki, które prowadziły firmę produkującą kapelusze, ale ich kochankowie byli sadystami, narażając ich młodą podopieczną na okrutne bicie, a czasem głodzenie.

Po jednym szczególnie brutalnym napadzie matka i córka były zszokowane, gdy dowiedziały się, że Anne zmarła. W panice schowali ciało Anne na strychu, ale ponieważ makabryczny zapach wkrótce zasugerował, że zaczęła się rozkładać, wiedzieli, że nie mogą jej tam zatrzymać. Próbowali pozbyć się zwłok Anny, siekając je i spalając w ogniu, ale porzucili tę strategię, gdy zdali sobie sprawę, że obrzydliwy smród płonącego ciała może zaalarmować ich sąsiadów. W desperacji wrzucili resztki Anne do otwartego kanału, który znajdował się tam, gdzie później miała zostać zbudowana stacja Farringdon.

Duch Anne

Znaleziono szczątki Anny, ale zdumiewające koroner, pomimo faktu, że Anne została rozczłonkowana i spalona, ​​orzekł, że nie została zamordowana. Wkrótce sprawa została zapomniana i kapelusznikom uszłoby to na sucho, ale jeden z nich kilka lat później wyrzucił z siebie, co się stało, i obaj zostali powieszeni.

Zbrodnia ponownie zniknęła z pamięci, aż do zbudowania stacji metra Farringdon i plotek o duchu Anne. Mówi się, że jeśli staniesz na peronie w nocy, możesz usłyszeć krzyki Anne Naylor odbijające się echem po torach.

Więcej o nawiedzonych miejscach znajdziesz na moim blogu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments